Aquatica – Stany Zjednoczone

Park wodny Aquatica - USA

Park wodny Aquatica to niesamowite miejsce, które znajduje się w Orlando na Florydzie. Park ten powstał w 2008 roku i cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników rozrywek wodnych. Należy on do jednego z trzech tematycznych miejsc tego typu nazwanych SeaWorld. Każdy z nich ma nieco inny charakter, lecz łączy je magia i koncentracja na morskich zwierzętach oraz istotach zamieszkujących oceany.

Atrakcje, cennik oraz godziny otwarcia parku Aquatica

Park wodny Aquatica znajduje się na siódmym miejscu jeżeli chodzi o ilość osób odwiedzających tego typu miejsca. Są tu takie atrakcje jak niezwykle ciekawy Dolphin Plunge czy ogromna stroma wieża – Ihu’s Breakway Falls. Liczne zjeżdżalnie czy Taumata – szybka jazda na macie, dzięki której można pokonać strome wzgórze – to tylko niektóre z czekających tu niespodzianek.

Park jest otwarty przez cały rok. Kupno biletu dla jednej osoby to koszt około 70 USD, choć rezerwując wejściówkę wcześniej można otrzymać 10 USD rabatu. Godziny otwarcia różnią się w zależności od pory roku, dlatego warto to sprawdzić tuż przed samym wyjazdem.

Aquatica to magiczne miejsce ulokowane na International Drive off the Beachline Expressway. To 10 minut na południe kierując się od centrum miasta i 15 minut drogi od międzynarodowego lotniska w Orlando. Warto spędzić tutaj choć dzień, świetnie bawiąc się z najbliższymi i korzystając z czekających tutaj atrakcji. Każdy bowiem znajdzie tu coś dla siebie, coś wartego wspomnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *